Koncentrator tlenu stacjonarny

Koncentrator tlenu stacjonarny Invacare Perfecto 2" może dostarczać do 5 litrów tlenu na minutę. Jest to przydatne urządzenie dla osób, które potrzebują dodatkowego tlenu ze względu na problemy oddechowe lub inne schorzenia.

koncentrator tlenu stacjonarny

Stacjonarny koncentrator tlenu Invacare Perfecto 2 (5l tlenu/min.)

Invacare Perfecto 2 jest jednym z wielu dostępnych na rynku koncentratorów tlenu. Jest przeważnie stosowany w domowych warunkach lub w mniejszych placówkach medycznych. Koncentratory tlenu pomagają podtrzymywać odpowiednie poziomy tlenu we krwi pacjenta, co może być konieczne w przypadku takich schorzeń jak przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP), obturacyjna bezdech senny (OBS) lub inne problemy oddechowe.
INVACARE PERFECTO 2 back

Dane techniczne:

 • Wymiary: 585 x 380 x 305 mm
 • Waga: 18,2 kg
 • Ładowanie: 230 V, 50 Hz
 • Zużycie energii: 320W
 • Poziom Hałasu: < 40dB(A) (certyfikowany)
 • Poziom koncentracji: 87-96% O2
 • Zakres przepływu: 0,5 - 5,0 l/min.

Zestaw składa się z:

 • Koncentrator tlenu Invacare Perfecto 2 V
 • Butelka nawilżacza
 • Filtr wstępny
 • Filtr główny
 • Rurka łącząca nawilżacz z koncentratorem
 • Kabel zasilający
 • Kaniule 2,1m

Jak zamówić koncentrator tlenu stacjonarny?

Prosimy o zapoznanie się z poniższą instrukcją zamawiania koncentratora tlenu stacjonarnego.

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE TELEFONICZNIE LUB ON-LINE

Podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres na który mamy wysłać koncentrator tlenu. Zrób to do godziny 14:00, a koncentrator wyślemy tego samego dnia.. Zamówienie złożone po godz. 14 wyślemy w następny dzień roboczy.

ODBIERZ KONCENTRATOR OD KURIERA

Dostawa kurierem zajmie 1 dzień roboczy, czyli będzie u Państwa następnego dnia przy zamówieniu do godz. 14. Kurier przywiezie do Ciebie koncentrator tlenu Invacare Perfecto 2. Zapłać kurierowi 199 zł z czego tylko 139 zł to miesięczna opłata za wynajem koncentratora, a 60 zł to opłata za przesyłkę kurierska koncentratora w obie strony. Podpisz przy kurierze umowę, kurier ją zwróci do nas. Miej przy sobie dowód osobisty.
Pobierz wzór umowy

KORZYSTAJ Z KONCENTRATORA TLENU

Koncentrator tlenu będzie dostarczony w specjalnej skrzyni transportowej. Wyjmij koncentrator ze skrzyni. Korzystaj z niego tak długo jak jest potrzebny przelewając za każdy następny miesiąc kwotę 139 zł za przedłużenie wynajmu.

GDY KONCENTRATOR NIE JEST POTRZEBNY - ZGŁOŚ ZWROT

Gdy koncentrator nie jest już potrzebny zgłoś jego zwrot telefonicznie lub poprzez naszą stronę internetową. Włóż go z powrotem do skrzyni transportowej. Kurier DPD odbierze go od Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych.

Najczęściej zadawane pytania

Koszt wynajmu koncentratora tlenu stacjonarnego Inavcare Perfecto 2 wynosi 139 złotych za miesiąc. Dodatkowo, naliczamy opłatę za transport w obie strony w wysokości 60 złotych za przesyłkę kurierską. Opłatę za pierwszy miesiąc oraz koszty transportu regulujecie Państwo u kuriera w momencie dostawy. Przedłużenie umowy najmu dokonuje się poprzez dokonanie przelewu na konto wskazane w umowie.
Okres wynajmu rozpoczyna się od dnia odbioru koncentratora tlenu od kuriera. Na przykład, jeśli odbieracie Państwo urządzenie 16 kwietnia, to okres wynajmu kończy się 15 maja. Aby przedłużyć umowę najmu, prosimy dokonać przelewu najpóźniej na 3 dni przed upływem opłaconego okresu. Prosimy również o zgłoszenie decyzji o zwrocie najpóźniej na 2 dni przed zakończeniem opłaconego okresu.
Do koncentratora tlenu dołączamy jedną sztukę cewnika do podawania tlenu przez nos. Aby móc korzystać z urządzenia, zamawiający musi przygotować wodę destylowaną lub użyć wody filtrowanej, na przykład z filtra typu Brita, i wlać ją do butelki nawilżacza. Do butelki należy wlać około 200 ml wody i uzupełniać ją co kilka dni. Na początek zalecamy przygotować przynajmniej 1 litr wody.

Przy zamawianiu wynajmu istnieje możliwość zamówienia dodatkowych cewników do podawania tlenu przez nos lub masek tlenowych. Proszę o wpisanie takiej informacji w polu uwagi. Koszt cewnika (wąsów tlenowych) wynosi 5,50 złotych, a maski tlenowej 12 złotych.
Nie, korzystanie z koncentratora tlenu nie jest skomplikowane. Do urządzenia dołączona jest instrukcja obsługi, która dokładnie opisuje proces uruchamiania, korzystania oraz czyszczenia. Ponadto, zawsze możecie Państwo zadzwonić do nas, jeśli pojawiają się jakiekolwiek pytania.
W przypadku awarii koncentratora tlenu, prosimy o niezwłoczne zgłoszenie tego faktu telefonicznie do naszej firmy. Niektóre usterki wynikają z niewłaściwego użytkowania, i często jesteśmy w stanie pomóc poprzez udzielenie wskazówek telefonicznie, które przywrócą prawidłowe funkcjonowanie urządzenia. Jeśli to nie przyniesie rezultatów, tego samego dnia wyślemy do Państwa sprawny koncentrator tlenu. Kurier dostarczy nowy urządzenie i odbierze niesprawny. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna.
logo koncentratory tlenu
41-902 Bytom
ul. Korfantego 30A
NIP: 626-277-60-93
laptop-phonecarsmileundo