Koncentrator tlenu przenośny

Koncentrator tlenu przenośny Inogen One G3 to kompaktowy i lekki przenośny koncentrator tlenu, który waży zaledwie 2,2 kg lub 2,7 kg. Ten amerykański produkt jest idealnym rozwiązaniem dla pacjentów, którzy potrzebują mobilności, aby cieszyć się aktywnym stylem życia. Dzięki systemowi G3 można wytwarzać tlen na bieżąco podczas jego użytkowania, co sprawia, że jest to niezwykle praktyczne i wygodne rozwiązanie dla osób zależnych od tlenu.

koncentrator tlenu przenośny

Koncentrator tlenu przenośny Inogen One G3

Inogen One G3 to przenośny koncentrator tlenu, który działa w trybie pulsacyjnym. To oznacza, że urządzenie wykrywa oddech użytkownika i dostarcza tlen tylko w momencie wdechu, korzystając z wąsów tlenowych. W związku z tym nie jest konieczne stosowanie butelki nawilżacza ani maski podczas korzystania z tego koncentratora tlenu.
koncentrator tlenu przenośny

Dane techniczne:

 • Wymiary: 222 x 76 x 210 mm (z pojedynczą baterią)
 • Waga: 2,2 kg (z pojedynczą baterią)
 • Czas pracy akumulatora: do 4 godzin na pojedynczej baterii
 • Poziom Hałasu: < 42dB(A) w torbie na ustawieniu 2
 • Poziom koncentracji tlenu: 90% - 3%/+ 6% na wszystkich ustawieniach
 • Ustawienia przepływu: 4 poziomy ustawienia (na poziomie 4 wielkość dawki tlenu jest największa)

Zestaw składa się z:

 • Koncentrator tlenu Inogen One G3
 • Bateria pojedyncza (8 cell)
 • Torba transportowa
 • Ładowarka sieciowa
 • Ładowarka samochodowa
 • Kaniule 2,1m
 • Instrukcja obsługi PL

Jak zamówić koncentrator tlenu przenośny?

Prosimy o zapoznanie się z poniższą instrukcją zamawiania przenośnego koncentratora tlenu.

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE TELEFONICZNIE LUB ON-LINE

Podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres na który mamy wysłać koncentrator tlenu. Zrób to do godziny 14:00, a koncentrator wyślemy tego samego dnia.. Zamówienie złożone po godz. 14 wyślemy w następny dzień roboczy.

ODBIERZ KONCENTRATOR OD KURIERA

Dostawa kurierem zajmie 1 dzień roboczy, czyli będzie u Państwa następnego dnia przy zamówieniu do godz. 14. Kurier przywiezie do Ciebie koncentrator tlenu Invacare Perfecto 2. Zapłać kurierowi 450 zł z czego tylko 400 zł to miesięczna opłata za wynajem koncentratora, a 50 zł to opłata za przesyłkę kurierska koncentratora w obie strony. Podpisz przy kurierze umowę, kurier ją zwróci do nas. Miej przy sobie dowód osobisty.
Pobierz wzór umowy

KORZYSTAJ Z KONCENTRATORA TLENU

Koncentrator tlenu będzie dostarczony w specjalnej skrzyni transportowej. Wyjmij koncentrator ze skrzyni. Korzystaj z niego tak długo jak jest potrzebny przelewając za każdy następny miesiąc kwotę 400 zł za przedłużenie wynajmu.

GDY KONCENTRATOR NIE JEST POTRZEBNY - ZGŁOŚ ZWROT

Gdy koncentrator nie jest już potrzebny zgłoś jego zwrot telefonicznie lub poprzez naszą stronę internetową. Włóż go z powrotem do skrzyni transportowej. Kurier DPD odbierze go od Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych.

koncetratory tlenu wynajem

Najczęściej zadawane pytania

Koszt wynajmu przenośnego koncentratora tlenu Inogen One G3 wynosi 400 złotych za miesiąc. Dodatkowo, naliczamy opłatę za transport w obie strony w wysokości 50 złotych za przesyłkę kurierską. Opłatę za pierwszy miesiąc oraz koszty transportu regulujecie Państwo u kuriera w momencie dostawy. Przedłużenie umowy najmu dokonuje się poprzez dokonanie przelewu na konto wskazane w umowie.
Okres wynajmu rozpoczyna się od dnia odbioru koncentratora tlenu od kuriera. Na przykład, jeśli odbieracie Państwo urządzenie 16 kwietnia, to okres wynajmu kończy się 15 maja. Aby przedłużyć umowę najmu, prosimy dokonać przelewu najpóźniej na 3 dni przed upływem opłaconego okresu. Prosimy również o zgłoszenie decyzji o zwrocie najpóźniej na 2 dni przed zakończeniem opłaconego okresu.
Do koncentratora tlenu dołączona jest jedna sztuka cewnika do podawania tlenu przez nos. Przy zamawianiu wynajmu można zamówić dodatkowe cewniki do podawania tlenu przez nos. Koszt cewnika (wąsów tlenowych) to 5,50 zł
Nie, korzystanie z koncentratora tlenu nie jest skomplikowane. Do urządzenia dołączona jest instrukcja obsługi, która dokładnie opisuje proces uruchamiania, korzystania oraz czyszczenia. Ponadto, zawsze możecie Państwo zadzwonić do nas, jeśli pojawiają się jakiekolwiek pytania.
W przypadku awarii koncentratora tlenu, prosimy o niezwłoczne zgłoszenie tego faktu telefonicznie do naszej firmy. Niektóre usterki wynikają z niewłaściwego użytkowania, i często jesteśmy w stanie pomóc poprzez udzielenie wskazówek telefonicznie, które przywrócą prawidłowe funkcjonowanie urządzenia. Jeśli to nie przyniesie rezultatów, tego samego dnia wyślemy do Państwa sprawny koncentrator tlenu. Kurier dostarczy nowy urządzenie i odbierze niesprawny. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna.
logo koncentratory tlenu
41-902 Bytom
ul. Korfantego 30A
NIP: 626-277-60-93
laptop-phonecarsmileundo